Gulcin Benim Muzigim Farkli-MichaelShow

HEPSİ Grubundan ayrıldıktan sonra 2011 yılında yayınlanan solo albümüyle müzik endüstrisindeki yolculuğuna solist olarak devam eden ve 2016 ilkbaharında “Harabeyim” adlı teklisini yayınlayan Gülçin Ergül , TRT FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu.Dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok sevdiğini söyleyen Gülçin, HEPSİ grubunda iken bir gün solist olacağını tahmin ettiğini söyledi ve “bu kaderin kaçınılmaz bir sonucu” dedi.

Gülçin, Michael Kuyucu’ya Türkiye’de yaptığı müziğin standart pop müziğinin dışında olduğunu bildiğini ve bu konuda pop müzik dinleyicisinden destek istediğini söyledi. Gülçin, Michael Kuyucu’ya “Bir Tanecik Aşkım” adlı şarkısı gittiği bir etkinlikte dinlediği ticari şarkılardan etkilenerek “bende böyle bir şarkı yaparım” diyerek bestelediğini söyledi. “Bir Tanecik Aşkım” adlı şarkısı ticari gibi bestelenmesine rağmen bu şarkıda da kendi çizgisini koruduğunu söyledi.
Gülçin yakında Harun Kolçak’ın yayınlanacak olan albümünde bir şarkı seslendireceğini bu albümde olmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu söyledi.
Gülçin Ergül, Michael Kuyucu’nun TRT FM’deki programında yerli ve yabancı şarkılardan oluşan özel bir müzik seçkisi sundu. “Bir Tanecik Aşkım”- “Yastıklara Sarılıp Yatarmıydın”- “Aşkın Tezahürü” gibi kendi şarkılarının yanı sıra “Be the one” – “ Ocean Drive” – “I’am not the only one” gibi yabancı şarkıları canlı seslendirdi. Gülçin Ergül’e orkestrada Koray Üsgülen (Klavye) – Deniz Beydeli (Bas gitar) – Türker Çolak (Perküsyon) eşlik etti. Gülçin’in Michael Kuyucu’nun Programında Canlı Olarak Seslendirdiği “Bir Tanecik Aşkım” adlı şarkıyı dinlemek için Tıklayın:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.